Tırtır’ın Kargo Süresi Kaç Gün?

Merhabalar, Tırtır (Kid Spinner) hakkında bilgilendirici yazılarımızı sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Kısa sürede büyük yankı uyandıran Tırtır (Kid Spinner) hakkında arama motorlarına sıklıkla sorulan sorulardan birisi olan; Tırtır’ın Kargo Süresi Kaç Gün? Başlığını sizler için daha yakından inceleyeceğiz. Tırtır (Kid Spinner) dünyanın dört bir yanında çocukları eğlendirirken geliştirmeye artık ülkemizde de devam ediyor. Tam da bu sebepten dolayı Tırtır (Kid Spinner) almayı düşünenler için Tırtır’ın Kargo Süresi Kaç Gün? Konusu üzerine biraz konuşmamız gerektiği kanaatindeyiz. Peki, Tırtır’ın Kargo Süresi Kaç Gün? Gelin, bu konuya biraz daha yakından bakalım!

Çocukların yeni gözdesi olan TırTır (Kid Spinner) dünyanın dört bir yanında eğlendirirken geliştirmeye artık Türkiye’de devam ediyor! Hareket becerilerini geliştirirken çocukların eğlenmelerini ön planda tutan aynı zamanda da hiperaktivitenin etkilerini azaltan TırTır (Kid Spinner) gerçek adıyla henüz tam anlamıyla bilinmiyor. Tam da bu sebepten dönen oyuncak olarak da bilinen TırTır (Kid Spinner) hakkında sorulan soruların en başında da Tırtır’ın Kargo Süresi Kaç Gün? Sorusu yer alıyor. Sosyal medyada geniş yankı uyandıran Tırtır’ın Kargo Süresi Kaç Gün? Sorusunun arama motorlarına sıklıkla sorulmasıyla birlikte bizlerde Tırtır’ın Kargo Süresi Kaç Gün? Konusunu sizler için daha da detaylı şekilde açıklamak istedik. Peki, Tırtır’ın Kargo Süresi Kaç Gün?

Tırtır’ın Kargo Süresi Kaç Gün?

360 Derece dönme kabiliyeti sayesinde çocukları eğlendirirken geliştiren Tırtır (Kid Spinner) artık tüm pazaryerlerinde! Ailelerin karşısına sıklıkla çıkan Tırtır (Kid Spinner), çocukların ilgisini çektiği kadar ürünü alacak olan kişilerde de merak uyandırmayı başarıyor. Özellikle ilk kez Tırtır (Kid Spinner) ile tanışacak olan ebeveynlerse Tırtır’ın Kargo Süresi Kaç Gün? Sorusunu soruyor. Peki, Tırtır’ın Kargo Süresi Kaç Gün?  Konusu hakkında neler bilmelisiniz? İşte konuya ilişkin merak edilen tüm detaylar!

4 parça halinde montajsız bir şekilde alıcılarının eline geçen Tırtır (Kid Spinner), yalnızca bir adet yıldızlı tornavidayla kurulabilir. Bunun yanı sıra hem kurulumu hem de kurduktan sonra bozulması ve yerine kaldırılması da bir hayli kolay olan Tırtır (Kid Spinner) çocuklar için vazgeçilmez oyuncaklardan birisi olmaya da devam edecek gibi duruyor. Daha öncesinde tüm dünyayı etkisi altına alan Tırtır (Kid Spinner) ülkemize gelmesiyle birlikte büyük bir yankı uyandırmıştı. Aileleri en çok Tırtır’ın Kargo Süresi Kaç Gün? Konusu hakkında da düşündüren Tırtır (Kid Spinner) oyuncağının bu denli kolay kuruluyor olması herkesi oldukça mutlu etti.

Tırtır’ın Kargo Süresi Kaç Gün? Sorusunu soran herkese artık TırTır’ın tüm pazaryerlerinde olduğunu gönül rahatlığıyla söylenebilir. Toyitoy’un resmi sitesinde çok daha uygun fiyata alınabilen TırTır (Kid Spinner) Trendyol-Hepsiburada ve Çiçeksepeti’nden de satışa sunuluyor. Türkiye’nin her yerine maksimum iki iş günü içerisinde teslim edilen TırTır (Kid Spinner) aksi bir durum olmadığı takdirde sipariş verilen gün kargoya teslim ediliyor. Toyitoy’un resmi sitesi üzerinden de alınabilen TırTır (Kid Spinner) sipariş verilirken de oldukça büyük kolaylıklar sağlıyor. EFT ya da kredi kartıyla ödeme seçenekleri bulunan iki tercih arasından istediğinizi tercih ettikten ve gerekli bilgileri sipariş formuna işaretledikten sonra yapmanız gereken, TırTır (Kid Spinner) oyuncağını iki gün kadar beklemek olacak.

Çocuklara birçok noktada gelişimi destekleyici özellikler sunan eğlenirken geliştiren oyuncak kısa sürede dünyanın dört bir yanında olduğu gibi ülkemizde de geniş yankı uyandırdı. Her çocuğun ve ebeveynin dikkatini çekmeyi başaran Kid Spinner kolay kurulumu ve 1.7 kg ağırlığıyla da istediğiniz her yere kolayca taşıyabilme imkanı sunuyor. Peki, siz bu eğlenceli oyuncağa kavuştunuz mu?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir