TırTır Nedir? (Kid Spinner)

Oyuncaklarımızdan sadece bir tanesi olan ve tüm dünyayı kasıp kavuran TırTır yani bir diğer adıyla Kid Spinner hakkında araştırma yapan ebeveynler, “Tırtır nedir?”, “Kid Spinner TırTır nedir?” sorularına yanıt arıyor. Çocukların hem eğlenmesi hem de öğrenmesi için Toyitoy olarak TırTır isimli oyuncağımızı sizlere tanıttık! Peki, TırTır nedir? Kid Spinner ne işe yarar?

Çocuğuna yeni bir eğlence arayan ebeveynler; Google gibi arama motorlarına “TırTır nedir?”, “TırTır ne işe yarar” gibi soruları yöneltmeye başladı. Bizlerde Toyitoy olarak “TırTır nedir” sorusuna yanıt arayan kişiler için “TırTır nedir?” başlığı altında bir makale hazırladık. TırTır oyuncağının ne olduğunu anlattığımız bu makalemizde birden fazla başlığa yer vererek sizlerin kafasında soru işareti olan “TırTır nedir?” sorusunu yanıtladık.

TırTır yani bir diğer adıyla Kid Spinner, dünyada milyonlarca çocuğun her an yanında olan bir oyuncak. Eğlenceli bir oyuncak olan TırTır’ın birden fazla özelliğinin bulunduğunun altını çizmek isteriz. Çocuğunuzun sadece iyi vakit geçirmesini amaçlamayan TırTır, birden fazla hizmeti çocuğun gelişimi için yanında getiriyor. Peki, TırTır nedir?

TırTır Nedir? Kid Spinner Nedir?

Dünya devletlerinde adı “Kid Spinner” olarak bilinen TırTır, ülkemize geldiği gibi büyük bir yankı uyandırdı. Hem sosyal medyada hem de annelerin Google arama geçmişlerinde olan “TırTır nedir?” sorusuna kısaca yanıt vermek istersek; “Çocukların yeni gözdesi” diyebiliriz. Adeta çocukların oyun arkadaşı olan TırTır’ın özellikleri, çocuklarınıza katacakları ise öyle basit şeyler değil! Peki, Toyitoy güvencesiyle alacağınız TırTır nedir?

TırTır, çocukların yeni eğlenceli arkadaşı! Dünyada “Kid Spinner” olarak bilinen ve Türkiye’ye “TırTır” adıyla giriş yapan oyuncak; farklı renklerde oluşan yapı olarak karşımıza çıkıyor. Dönen bir mekanizmaya sahip olan TırTır, çocukların dakikalarca değil, saatlerce eğlencesine ortak oluyor. Çocuklarınızın motor gelişimine katkısı bulunan TırTır, aynı zamanda çocuğun İngilizce konuşmasına olan yetisini artırıyor.

TırTır, 3 ile 6 yaş arasındaki çocuklar için uygun bir oyuncaktır. 40 kiloya kadar çocukları taşıyabilme kapasitesi bulunan TırTır oyuncak için önerilen kilo ise 25 kilodur. 1.7 kilogram ağırlığa sahip olan TırTır oyuncak, her yere taşınabilir. Bu sayede çocuğunuzun her yerde TırTırlama eğlencesini yaşayabilir. İşte “Tırtır nedir?” sorusunun en kapsamlı cevabı!

Tüm bunlarına yanı sıra TırTır oyuncak; montajlı bir biçimde gelmez. 4 parçadan oluşan TırTır, özel bir kutuya konularak sizlere ulaştırılır. Her evde bulunan yıldız tornavida sayesinde kolayca yapılan TırTır’ın kurulumu ise yaklaşık olarak 1 – 2 dakika sürmektedir, geriye kalansa çocukların keyifli ve eğlenceli anlar yaşaması.

Türkiye’nin her yerine ücretsiz bir biçimde ulaşan kargoların teslim edilme süresi ise maksimum iki iş günüdür. Kampanyaların yapıldığı dönemlerde kargolarda yaşanan aksamalardan dolayı gecikmeler yaşansa bile bizler Toyitoy olarak; hem çocukları hem de aileleri düşünerek bu süreçlerde elimizden geleni arkamıza koymaktan çekinmeyiz!

TırTır Ne İşe Yarar?

“TırTır nedir?” sorusunun yanı sıra TırTır edinmek isteyen aileler; “TırTır ne işe yarar?” sorusunun yanıtını arıyor. Bir oyuncaktan daha fazlası olan TırTır, çocuğun doğru oturmasına katkıda bulunuyor. Bunun yanı sıra TırTır, vücut dengesinin de oturmasına yardımcı olur. Çocukların ellerini, kollarını ve omuz yapısını geliştirir. Motor becerilerine gelişim sağlayan TırTır, çocuğun koordinasyon yeteneğini artırır! Sadece bunlarla kalacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü TırTır’ın faydaları saymakla bitmez! Peki, TırTır nedir, ne işe yarar?

TırTır, çocuğun sese olan duyarlılığını artırır. Çocuğu rahatsız etmeyecek bir ses seviyesinde bulunan TırTır, aynı zamanda çocuğun dönerken sesleri duymasında büyük bir katkı sağlar. Dikkat dağınıklığı ve konsantrasyon eksikliği bulunan çocukların dikkatini çeken bu oyuncak, çocukların odaklanmasına yardımcı olur.

Çağımız, teknoloji çağı! Hal böyle olunca çocukların elinden telefonu almak için uzun bir uğraşa ihtiyacınız oluyor ama “TırTır nedir?” sorusunu sorduktan sonra çocuğu için bir TırTır edinen anneler bu sorunu bilmiyor bile! Çocuğunuzun uzun uzun vakit geçireceği bu eğlenceli oyuncak sayesinde çocukların aklına eğlenceden, kıkırdamadan ve keyiften telefon ya da tablet gelmiyor!

Konuşan yapıdan çıkan şarkılar ve İngilizce kelimeler sayesinde TırTır kullanan çocuklarınız yakın zamanda sizlere oyuncaktan duymuş olduğu İngilizce şarkıları ve kelimeleri sorabilir hatta TırTır’dan çıkan bu ahenge eşlik edebilir. Çocuğunuzun ilkokulda alacağı İngilizce eğitimine ön hazırlık yapan TırTır, sadece bununla kalmıyor! İngilizce kelimelere kulak aşinalığı sağlayan TırTır, hem eğlendiriyor hem de öğretiyor!

TırTır’ı hem ailelerin deneyebileceğini düşündüğümüz için hem de çocuklarınızın güvenliği için sağlam bir yapıda hazırlamak istedik. Çocukların uzun bir süre oyalanmasına neden olan TırTır, kahkaha ve gülme seslerini de beraberinde getiriyor. Kısaca “TırTır nedir, ne işe yarıyor?” sorusuna temeli ele alarak; eğlence, kahkaha ve enerji atma yanıtlarını verebiliriz!

Anne ve babalar, soğuk kış günlerinde, sıcak yaz aylarında çocuklarınızın hasta olacağını düşünerek dışarı çıkartmak istemiyorsanız sizler için TırTır yardımcı bir el olacak. Oyuncak sayesinde parka gitmekten vazgeçen çocuklar, bu eğitici oyuncakla hem eğlenecekler hem de öğrenecekler.

Eğitici oyuncaklar içerisinde boy gösteren TırTır, bir diğer adıyla Kid Spinner; 24 aylık çocuklar için uygundur. 18 aylık çocuklar içinse ebeveyn kontrolünde çocukların eğlencesi gözetilmelidir.

TırTır (Kid Spinner) Nasıl Kurulur?

“TırTır nedir?” sorusunun cevabına erişip TırTır oyuncağı satın alan birçok aile; “TırTır nedir, nasıl kurulur?” sorusuna bir yanıt arıyor. Çocukların eğlenceli arkadaşı TırTır (Kid Spinner) kurulumunda dikkat edilmesi gereken noktalar var. Küçük parçalardan oluşan bu ürünü kurarken çocuklarınızı uzaklaştırın. Boğulma tehlikesi oluşturabilecek boyutta olan bu ürünün kurulumunu bir yetişkin yapmalıdır. Kutunun içerisinde gelen ve 4 parçadan oluşan TırTır, yıldız tornavida sayesinde kolaylıkla kurulmaktadır.

Kutu içerisinde bulunmayan, sizlerin temin edeceği yıldız tornavidayı parçaları birbirlerine monte edin. Tüm parçaların birbirine sıkıca oturduğundan emin olmadan çocuklarınıza oynaması için oyuncağı teslim etmeyin.

Adım adım Kid Spinner TırTır oyuncak kurulumu:

  • İkiye ayrılmış bir biçimde olan sarı kısmı birleştirin ve birbirine monte edin.
  • Kırmızı üst tabakayı, sarı kısımla birleştirin ve iyice yerleştiğinden emin olun.
  • En son olarak birbirine bağlı bir biçimde duran kırmızı kısmı ve sarı kısmı mavi alt tabaya oturtun.
  • Tüm parçaların birbirlerine bağlı olduğundan emin olun, kontrolleri yapın!

Kurulumu sadece 1 – 2 dakikada tamamlanan TırTır oyuncak; çocukların vazgeçilmez oyuncaklarından bir tanesi oluyor. Kendi etrafında 360 derece dönebilen bu oyuncak, uzun ömürlüdür. Seneler geçse bile kalitesinden ve özelliklerinden değer kaybetmez.

Kurulumu tamamlandıktan sonra kolayca taşınabilen TırTır oyuncağı istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kurulu olan TırTır (Kid Spinner) oyuncağı yine bir yıldız tornavida yardımıyla kolayca dağıtabilirsiniz. Kolay bir biçimde saklanan TırTır oyuncak, yer kaplamaz.

İstediğiniz her an yeniden kurulup yeniden oyuna hazır hale gelebilecek olan TırTır oyuncak, bir diğer adıyla Kid Spinner, hayatınızın en kolay yardımcısı olacak. Çocuklarınızın hep yanlarında olmasını isteyeceği TırTır (Kid Spinner) satın almak istiyorsanız; Trendyol, Çiçeksepeti, Hepsiburada ve tabi ki Toyitoy’u ziyaret edebilir ve bu oyuncağa kolayca sahip olabilirsiniz.

Tüm pazaryerlerinde aktif bir biçimde satışı bulunan TırTır oyuncağa daha uygun bir biçimde ulaşmak için Toyitoy’u ziyaret etmeyi unutmayın! Herkesi eğlenceye döndürecek olan TırTır’lar her bir çocuğu bekliyor…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir