TırTır Nasıl Kullanılır?

Dünyada milyonlarca çocuğun eğlenceli arkadaşı TırTır, Türkiye’ye giriş yaptı! Kid Spinner olarak da bilinen TırTır’ı çocuklarına almak isteyenler ya da alanlar “TırTır nasıl kullanılır?” sorusuna bir yanıt arıyor. Hem eğlenceli hem de öğretici bir oyuncak hakkında sorulan “TırTır nasıl kullanılır?” sorgularına Toyitoy olarak yanıt vermek istedik! Peki, TırTır nasıl kullanılır?

Çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayan ve dil becerilerini artıran TırTır, özellikle son zamanlarda annelerin araştırmalarına neden oluyor. Birçok annenin Google arama geçmişinde bulunan “TırTır nasıl kullanılır?” sorusu gündem olunca; “TırTır nasıl kullanılır?” adında bir makale hazırlamak istedik.

Çok hiperaktif bir çocuğunuz mu var? Çocuğunuzun odak sorunuza eğlenceli bir çözüm mü arıyorsunuz? Tam da doğru adrestesiniz! Çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayan, eğlendirirken öğreten TırTır, renkli haliyle ve konuşan yapısıyla çocukların dikkatini üzerine çekiyor. TırTır edinmek isteyen ya da evlerinde TırTır’a yer açan aileler, “TırTır nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtını arıyor. Peki, TırTır nasıl kullanılır?

TırTır (Kid Spinner) Nasıl Kullanılır? TırTır’ı Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ailelerin araştırma konusu olan “TırTır nasıl kullanılır?” sorgusuna bu başlık altında cevap vereceğiz! 360 derece dönebilen, İngilizce konuşan ve şarkı söyleyen bu oyuncakta yok yok! 1 – 2 dakikada kurulan TırTır, çocuklarınızın gözdesi olacak. Öyle ki, çoğu zaman Tırtır’a sizler bile binmek isteyeceksiniz! İşte “TırTır nasıl kullanılır?” sorusunun en net yanıtı!

Kullanımı oldukça basit olan TırTır, sağa sola dönebilme yapısıyla çocuklarınıza eğlenceli anlar yaşatacaktır. 360 derece dönebilen yapıya sahip olmasından dolayı, çocuklarınız üst kısımda bulunan tabakadan tutarak oyunun keyfini çıkarabilir. Büyüklerin bile dikkatini üzerine çeken TırTır yani bir diğer adıyla Kid Spinner, çocuklarınızın keyifli anlar yaşamasına zemin sağlayacak.

TırTır’ı kullanıma hazır hale getirdikten sonra bir sorun teşkil etmemektedir. TırTır’ın kurulu sırasında çıkan küçük parçalar, çocuklarınızın eline geçerse boğazına kaçabilir. Bu yüzden TırTır oyuncağı yetişkin bir kişi kurmalı, oyuncak kurulurken çevrede çocuğunuz olmamalıdır. Oyuncağın tüm parçalarının yerine oturduğundan emin olduktan sonra oyuncakta herhangi bir sorun yaratacak aksiyon belirmeyecektir.

Neden TırTır Oyuncak Almalısınız?

Çocuğunuzun odak problemi ya da konsantrasyon sorunu varsa TırTır oyuncak; konuşan yapı sayesinde çocuğun dikkatini toplayacaktır. Çıkan seslere bir süre sonra eşlik etmeye başlayacak olan çocuklarınız hem İngilizce’ye kulak aşinalığı sağlayacaktır hem de merakını artıracaktır.

Vücut dengesine ve düzgün bir biçimde oturmasına etken yaratacak olan TırTır, çocukların kavrama ve tutma becerisini artıracaktır. Kol, omuz ve neredeyse tüm vücudu çalıştıran TırTır, enerji boşaltımında etkili olacak, daha iyi uyku almasına yardım olacaktır. Bunun yanı sıra motor becerilerini geliştirin TırTır oyuncak; koordinasyon yeteneği kazandıracaktır.

Eğlenceli bir oyuncak olan TırTır, çocuklarınızın mutluluk seviyesini artıracak; onları kıkır kıkır güldürecektir. Dopamin ve serotonin hormonu sağlamakta etkili olan TırTır, renk dengesiyle çocuğunuzun hislerini artıracaktır. Canlı ve huzurlu renklerden oluşan TırTır yani bir diğer adıyla Kid Spinner, çocuklarınızın en sevdiği oyuncak olacaktır.

1.7 kilogram ağırlığında bulunan TırTır’ı istediğiniz her yere götürebileceksiniz! Parçaları çıktıktan sonra daha az yer kaplayan TırTır, çocuklarınızın elinden düşmeyen bir oyuncak olacak.

Teknoloji bağımlılığı olan çocukların elinden telefonu, tableti düşürecek olan TırTır, uzun bir süre aklına onları getirmeyecektir. Şarkılarıyla ahengi yakalamasında etkili olacak olan TırTır, aynı zamanda sesleri daha iyi algılamasında yardımcı olacaktır. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olan bu eğlenceli oyuncağı, hem siz hem de çocuklarınız çok sevecek! Sizler de TırTır edinmeyi ihmal etmeyin!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir