TırTır Çocuğa Ne Katar?

Merhabalar, Tırtır (Kid Spinner) hakkında bilgilendirici yazılarımızı sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Kısa sürede büyük yankı uyandıran Tırtır (Kid Spinner) hakkında arama motorlarına sıklıkla sorulan sorulardan birisi olan; TırTır Çocuğa Ne Katar? Başlığını sizler için daha yakından inceleyeceğiz. Tırtır (Kid Spinner) dünyanın dört bir yanında çocukları eğlendirirken geliştirmeye artık ülkemizde de devam ediyor. Tam da bu sebepten dolayı Tırtır (Kid Spinner) almayı düşünenler için TırTır Çocuğa Ne Katar? Konusu üzerine biraz konuşmamız gerektiği kanaatindeyiz. Peki, TırTır Çocuğa Ne Katar? Gelin, bu konuya biraz daha yakından bakalım!

360 Derece dönme kabiliyeti sayesinde çocukları eğlendirirken geliştiren Tırtır (Kid Spinner) artık tüm pazaryerlerinde! Ailelerin karşısına sıklıkla çıkan Tırtır (Kid Spinner), çocukların ilgisini çektiği kadar ürünü alacak olan kişilerde de merak uyandırmayı başarıyor. Özellikle ilk kez Tırtır (Kid Spinner) ile tanışacak olan ebeveynlerse Tırtır (Kid Spinner) Çocuğa Ne Katar? Sorusunu soruyor. Peki, TırTır Çocuğa Ne Katar? Ve TırTır Çocuğa Ne Katar? Konusu hakkında neler bilmelisiniz? İşte konuya ilişkin merak edilen tüm detaylar!

TırTır (Kid Spinner) Çocuğa Ne Katar?

 

Yıllardır dünyanın dört bir yanında çocuklarla buluşan Tırtır (Kid Spinner) artık ülkemizde tüm pazaryerlerinde satışa sunuldu. Tırtır (Kid Spinner) oyuncakla ilk kez karşılaşan ya da Tırtır (Kid Spinner) oyuncak hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kişilerse araştırmalar yapmaya devam ediyor. Arama motoru Google aracılığıyla sorgulanan TırTır Çocuğa Ne Katar? Sorusunun cevabını ise sizler için derledik. İşte bilinçli ebeveynlerin aklında oluşan TırTır Çocuğa Ne Katar? Sorusuna dair merak edilen tüm ayrıntılar!

360 derece dönme kabiliyetine sahip olan Tırtır (Kid Spinner) kolay kurulumu ve hızlı kargosuyla dikkatleri çeken bir ürün olmaya devam ediyor. Tüm pazaryerlerinde mevcut olan Tırtır (Kid Spinner) sipariş verildiği gün kargoya verilmesinin yanı sıra olağandışı bir durum olmamasıyla birlikte maksimum iki gün içerisinde teslim ediliyor. Tırtır (Kid Spinner) 4 parçadan oluşan kutusuyla elinize ulaşmasının ardından yalnızca bir yıldız tornavidayla oldukça kolay bir şekilde de kurulabiliyor. 1.7 kg ağırlığında olmasından dolayı her yere kolayca taşınabilen Tırtır (Kid Spinner) hakkında yalnızca merak edilenler bu kadarla sınırlı değil. Özellikle bilinçli ebeveynler tarafından sorulan TırTır Çocuğa Ne Katar? Sorusunun cevabıysa şu şekilde özetlenebilir;

 • -360 derece dönme kabiliyeti sayesinde çocuğunuzun motor kuvvetleri gelişir.
 • -Çocuğunuzun enerjisiyle çalışan Tırtır (Kid Spinner) kol kaslarının gelişimine yardımcı olur.
 • -Hareket eden bir oyuncak olan Tırtır (Kid Spinner) denge merkezlerinin gelişmesini sağlar.
 • -Sesli bir oyuncak olan Tırtır (Kid Spinner) çocuğunuzun işitsel organlarına etki eder.
 • Tırtır (Kid Spinner) dönerken ses çıkardığı için beynin duyma merkezini aktive eder.
 • -Özellikle enerjisini harcayamayan çocuklarda görülen hiperaktivite problemine de Tırtır (Kid Spinner) birebir çözümdür.
 • Yabancı kelimelere duyarlılık sağlayarak çocuğunuzun dil eğilimini geliştirir.
 • Çocuğunuzun kendi kendine oyun oynama becerisine hitap eder.
 • Teknoloji bağımlılığının önüne geçerek eski usülde eğlenebilmeyi öğretir.
 • Oturuşu etkileyen bir oyuncak olan Tırtır (Kid Spinner) sayesinde büyüme aşamasında olan çocukların omurga gelişimine destek olur.
 • Koordinasyonu geliştirir
 • İletişimi kuvvetlendirir.
 • El-Kol kaslarını aktive eder
 • Çocuğun kendi kendine mutlu olmasını öğretir.
 • Paylaşım duygusunu geliştirir.
 • Yaşıtlarıyla vakit geçirirken uyum sağlama noktasında destekçidir.
 • Sıcak ya da soğuk havalarda evde de mutlu olunabileceğini anlatır.
 • Renkli bir oyuncak olmasından kaynaklı olarak renklere duyarlılık sağlar.

Bu ve bunun gibi birçok faydası olan Tırtır (Kid Spinner) yalnızca çocuklara değil aynı zamanda ailelere de hitap ediyor. Özellikle 3-6 yaş arasındaki çocuklara hitap eden oyuncağın çok daha yüksek kilolardaki kişileri de taşıyabildiği bilinmektedir. Çocuklarıyla zaman geçirmek isteyen ebeveynler içinde birebir olan Tırtır (Kid Spinner) hakkında sorulan TırTır Çocuğa Ne Katar? Sorularına verilecek yanıtlarsa çok daha fazladır ancak bu gelişimlerden birazını zamanla sizin gözlemlemenizi de istiyoruz!

Tırtır (Kid Spinner) Nerelerden Alınabilir?

 

TırTır Çocuğa Ne Katar? Sorusuyla birlikte arama motorlarına sıklıkla sorulan bir diğer soru olan satın alma süreci de oldukça basittir. Dünyanın dört bir yanından sonra artık ülkemizde her pazaryerinde satışa sunulan Tırtır (Kid Spinner) aktif olarak e-ticaret sitelerinden ve Toyitoy’un resmi sitesinden alınabilmektedir.

Tredyol, Hepsiburada ve Çiçeksepeti gibi siteler aracılığıyla da sahip olabileceğiniz Tırtır (Kid Spinner) oyuncağı kendi sitesinden alındığı takdirde çok daha uygun fiyatlarla evinize konuk olacaktır. TırTır Çocuğa Ne Katar? Konusunda sizlerle paylaşabileceğimiz bilgiler şimdilik bu şekildedir. TırTır Çocuğa Ne Katar? Gibi konular ve daha farklı alanlarda sizlere bilgiler vermeye devam edeceğimiz diğer yazılarımızı takip etmeyi ihmal etmeyin!

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir